indeks opowiadań na mnóstwooo babeczek


Anioł stróż 
Podpisałam cyrograf własną krwią. Lecz nie z diabłem, a z aniołem. W zamian za mą duszę miał przez kilka dni udawać mego narzeczonego. Niestety, nowy nabytek okazał się wyjątkowo kłopotliwy...

(część I) (część II) (część III) (część IV) (część V) (część VI) (część VII) (część VIII) (część IX) (część X) - zakończone (Z niepokornym aniołkiem w roli głównej)
O demonach
Aż do końca świata
Zgodnie z wolą ojca Laila wyrusza, by zostać małżonką obcego jej mężczyzny. Lecz ambitna dziewczyna buntuje się, nie chcąc być tylko przedmiotem umowy. I wtedy spotyka Aidana, pół demona, pół człowieka.

(część I) (część II) (część III) (część IV) (część V)  - zakończone 

Basen 
Nina udając się po świątecznym obżarstwie na pobliski basen, nie przypuszczała, że los szykuje dla niej niespodziankę. Poznaje tam niezwykle przystojnego ratownika, usiłując przy okazji utopić jego najlepszego przyjaciela. A to dopiero początek...

(część I) (część II) (część III) - zakończoneBo dla dziewczynek są lalki 
Mądre przysłowie mówi, że stara miłość nie rdzewieje. Czasami wraca po latach, rozpycha się łokciami i na nowo rozpala ogień w sercach. Zresztą, nie tylko tam...

(część I) (część II) (część III)  - zakończone
Bo tylko czarne oczy...
Opowiadanie jak brazylijska telenowela, zakręcone niczym świński ogonek. On macho o ksywce El Diablo, ona kompletna wariatka. Na dodatek pechowe porwanie, rajska wyspa i pewien kot o imieniu Puszek. No i oczywiście wyuzdany seks.

(część I) (część II) (część III) (część IV) (część V) (część VI) (część VII) (część VIII) (część IX) (część X) (część XI) (część XII) (część XIII) (część XIV) (część XV) (część XVI) (część XVII) (część XVIII) (część XIX) (część XX) (część XXI) - zakończone


Bywa
Bywa że życie nie układa nam się tak, jak tego pragniemy. Przekonuje się o tym Małgosia, kiedy zachodzi w ciążę, a ojciec jej dziecka daje drapaka. I wtedy na swej drodze spotyka Huberta, mężczyznę o tajemniczej przeszłości.

(część I) (część II) (część III) - zakończone

Ciemniejsza strona księżyca 
Opowieść o mrocznym pożądaniu i trudnych wyborach. Do małego miasteczka przybywa kobieta. Lecz nie przypadkowo - ma polować na grasującego w okolicy wilkołaka. Nikt nie wie, że i ona nie jest do końca człowiekiem.

(część I) (część II) (część III) (część IV) (część V) (część VI) (część VII) (część VIII) (część IX) - zakończone (O wilkołakach słów kilka)
Czas poświęcony zemście
Stare sycylijskie przysłowie mówi, że czas poświęcony zemście, jest czasem spędzonym w piekle. Ale okazuje się, że i tam można znaleźć miłość. Zresztą, jak oprzeć się dowcipnemu, przystojnemu i niebezpiecznemu płatnemu mordercy?

(część I) (część II) (część III) (część IV) (część V) (część VI) (część VII) (część VIII) (część IX) (część X) (część XI) (część XII) (część XIII)  - zakończone  
Z udziałem stworów ponad naturalnych
Dżin
Liloo kupuje na straganie całkiem zwyczajnie wyglądającą lampę. Wkrótce jednak okazuje się, że mieszka w niej dżin, który może spełnić pięć życzeń. A poza tym nie będzie łatwo, bo Amir okazuje się być również prawdziwym erotomanem.

(część I) (część II) (część III) (część IV) (część V) (część VI) (część VII) (część VIII) (część IX) -   zakończone
Dżin (część dotąd niepublikowana)
Dżin - zakończenie alternatywne  (część I) (część II) - zakończoneDług 
Wiktoria jest przerażona, gdy dowiaduje się od brata, że jest on winny niemałą sumkę pewnym typom spod ciemnej gwiazdy. Postanawia załatwić sprawę długu na własną rękę, lecz nieoczekiwanie zawiera dużo dziwniejszą umowę.

(część I) (część II) (część III) (część IV) (część V) (część VI) (część VII) (część VIII) - zakończone


Dzieło sztuki 
Na wystawę w galerii sztuki przypadkowo trafia obraz namalowany przez siostrzenice Pauliny. Traf chce, że w tym samym miejscu pojawia się znany krytyk. Między nim, a niedoszłą malarką już na wstępie dochodzi do spięcia. A dalej będzie jeszcze zabawniej...

(część I) (część II) (część III) (część IV) (część V) (część VI) - zakończone    


Do piekła i z powrotem 
Davyan został wysłany na ziemię, aby wykonać szczególne zadanie i ułatwić swemu władcy przejęcie kontroli nad ludzkością. Niestety, na swej drodze napotyka Darię, córkę demona i ludzkiej kobiety. I wszystko nagle ogromnie się komplikuje.

(część I) (część II) (część III) (część IV) (część V) (część VI) (część VII) (część VIII) (część IX) (część X) (część XI) (część XII) (część XIII) (część XIV) (część XV) (część XVI) (część XVII) (część XVIII) (część XIX) - zakończone

Echo 
O ile można mówić o damsko-męskiej przyjaźni, to Natalia i Radek są tego najlepszym przykładem. Choć nie są parą, razem mieszkają, razem chodzą do kina, mają wspólnych znajomych. I nawet nie zauważają, że coś się zmienia w ich relacjach.

(część I) (część II) (część III) - zakończoneO demonach
Głód
Pierwsze opowiadanie z serii o demonach. Marita spotyka Raidena w chatce na odludziu, a ten, chociaż powinien ją zabić, zabiera ze sobą w góry. To czego na początku nie potrafi zrozumieć, z każdą godziną staje się coraz bardziej oczywiste.

(klik)


Głupia miłość
Głupia, bo niespodziewana i zupełnie niepotrzebna. Ada jest zaręczona, lecz pewnego dnia wpada na szatański pomysł, zrobienia nietypowego reportażu. Jego bohaterem ma być Konrad, milioner oraz zawodowy łamacz kobiecych serc. I to zmienia całe jej życie.

(część I) (część II) (część III) (część IV) (część V) (część VI) (część VII) (część VIII) (część IX) (część X) (część XI) (część XII) - zakończone 
Głupstwo 
On od samego początku zapowiada, że ją zdobędzie. Ona w to nie wierzy, bo Karol zupełnie nie jest w jej typie. A jednak z czasem Gabrysia zaczyna ulegać fascynacji dzikim, niebezpiecznym mężczyzną. I przyjdzie jej za to słono zapłacić.


(część I) (część II) (część III) (część IV) (część V) (część VI) (część VII) (część VIII) (część IX) (część X)  - zakończone
Głupstwo II
Gabrysia powoli wraca do równowagi po zerwaniu z Karolem, choć nie do końca o nim zapomina. W jej życiu pojawia się jednak całkiem nowy mężczyzna, poznany w równie szalony sposób, co poprzedni. Tymczasem Karol nie odpuszcza i wraca, aby jej się oświadczyć.

(część I) (część II) (część III) (część IV) (część V) (część VI) (część VII) (część VIII) (część IX) (część X) 
 (część XI) - zakończone 
Historia pewnego nieporozumienia 
Historia znajomości, która zaczyna się dość nietypowo. Gdy Ida trafia do domu Gabriela, ten sądzi, że jest prostytutką, którą zamówił na samotny wieczór. Szybko przekonuje się o swej pomyłce, lecz wcale nie zamierza zrezygnować ze swoich planów.

(wstęp) (część I) (część II) (część III) (część IV) (część V) (część VI) (część VII) (część VIII) (część IX) (część X) - zakończone
O demonach 
Ilyn 
Ilyn po bitwie natyka się na rannego wroga. Kierowana niezrozumiałym impulsem, nie tylko daruje mu życie, ale i pomaga. Nawet nie wie, że kiedyś ten wróg stanie się przyjacielem, a nawet kimś więcej niż mogłaby przypuszczać.

(część I) (część II) (część III) (część IV) (część V) - zakończone 
 
 
I tylko śniegu nie brak 
Nostalgiczna opowieść o dwojgu ludzi, którzy niespodziewanie spotykają się tuż przed świętami. On ma ustabilizowane życie i ciekawą pracę, ona męża, dziecko i toksyczny związek. Przed nimi czas poważnych wyborów.

(część I) (część II) - zakończoneJa, Baba!
Kłamca
W deszczowy dzień, na pustym skrzyżowaniu, ktoś obcy wsiada do auta Mari. I to właśnie jest początek jej kłopotów, bo seksowny mężczyzna o nieciekawej, mrocznej przeszłości, jest niczym bomba z opóźnionym zapłonem. 

(część I) (część II) (część III) (część IV) (część V) (część VI) (część VII) (część VIII) - zakończoneKrewny 
Kira po śmierci matki zostaje bez środków do życia. Gościny udziela jej daleki, nigdy nie widziany krewny. Gdy przybywa do jego posiadłości, okazuje się, że nic jednak nie jest takie, jak powinno, a on sam jest bardzo tajemniczym mężczyzną.

(część I) (część II) - zakończone


Lustra 
Sammy spotyka Tomka w bardzo nietypowej sytuacji. Jest on policjantem, a ona przez przypadek psuje mu starannie zaplanowaną akcję. Niestety, ta znajomość od samego początku będzie dla niej próbą, bo przystojny policjant to prawdziwy sukinsyn.

(część I) (część II) (część III)  - zakończone

Małe trzęsienie ziemi. Trzy noce 
Monika ucieka z imprezy sylwestrowej. Kiedy płacząc, idzie opustoszałą ulicą, a zegar wybija magiczną godzinę, prawie wjeżdża w nią zbłąkane auto. W środku znajduje się trzech pasażerów, z których jeden jest już od dawna martwy.

klik - zakończone


Mandat 
Dzień przed ślubem Marta dowiaduje się, że jej narzeczony ją zdradza. Wściekła i rozgoryczona, wsiada do samochodu, a chwilę później zatrzymuje ją drogówka. I wtedy ma okazję się przekonać, że istnieje miłość od pierwszego wejrzenia.

(część I) (część II) (część III) (część IV) (część V) - zakończone

Opowiadanie o wampirach
Niekompletni 
Pewnej księżycowej nocy, do pogrążonego w półmroku ogrodu, trafia Siergiej, wampir, na którego rzucono klątwę. Zauważa śpiącą dziewczynę, która od razu budzi w nim obce, niezrozumiale uczucia. Ale to tylko początek długiej drogi, jaką musi przebyć, aby odkupić grzechy.

(część I) (część II) (część III) (część IV) (część V) 
(część VI)  - zakończone 


Nikomu ani słowa  

Szefowie zazwyczaj romansują z sekretarkami. Jednak Maks uległ urokowi zwykłej sprzątaczki. I to na dodatek w wieczór poprzedzający jego ślub. Próbował zapomnieć o przeszłości, lecz wkrótce okazało się, że ona o nim nie zapomniała.

(wstęp) (część I) (część II) (część III) (część IV) (część V) (część VI) (część VII)  - zakończone


On
Tajemniczy On to płatny morderca, samotnik i dziwak. Lecz pewnego dnia zupełnie przypadkiem spotyka dziewczynę, która go zauroczy, zaczaruje i której będzie chciał pomóc za wszelką cenę. 

(część I) (część II) (część III) (część IV) (część V) (część VI) (część VII) (część VIII) (część IX)Pechowa dziewczyna
Demon powinien być groźną, na wskroś złą i spragnioną ludzkiej krwi bestią. Powinien również emanować erotyzmem. I taki właśnie jest Daren. Niestety, spotyka kobietę, której obecność ewidentnie przynosi mu pecha...

(część I)  (część II) (część III) (część IV) (część V)  (część VI) (część VII) (część VIII) (część IX) (część X) (część XI) (część XII) - zakończone (O pewnym demonie co miał pecha...)

  
Pewnego dnia, w innym miejscu 
Podczas wycieczki w Bieszczady, grupa studentów gubi drogę i trafia do samotnej chaty na odludziu. Z czasem przekonują się, że nic nie jest takie, jakim się wydaje, a serdeczna gospodyni i jej mrukliwy wnuk, skrywają wiele tajemnic.

(część I) (część II) (część III) (część IV) (część V) (część VI) (część VII) (część VIII) (część IX) (część X) (część XI) (część XII) - zakończone     

Pewnego zimowego wieczoru 
Pewnego zimowego wieczoru, do drzwi niewielkiej chatki puka zdenerwowany mężczyzna. Potrzebuje pomocy przy opiece nad synem. Monika zgadza się, nie wiedząc, że ta decyzja zaważy na całym jej życiu i że w końcu odnajdzie prawdziwą miłość.

(część I) (część II) (część III) (część IV) (część V) (część VI) (część VII) (część VIII) (część IX) (część X) - zakończone 

Pomyłka
Jedna decyzja może zmienić całe życie. Przypadek sprawia, że Ania ulega nagłej namiętności. Wyrzuty sumienia, które później czuje, sprawiają, że decyduje się umówić na randkę z całkiem nieodpowiednim mężczyzną. 

(część I) (część II) (część III) (część IV) (część V) (część VI) (część VII) - zakończone 
 
Pożegnanie złośnicy
Joanna odnosi sukcesy w pracy, wygląda jak bogini i oczywiście jest zaręczona. Niestety, nagle dowiaduje się, że narzeczony ją zdradza. Zaraz potem traci pamięć w wypadku i trafia w ręce Konrada, którego kilka dni wcześniej zwolniła dyscyplinarnie z pracy.

(część I) (część II) (część III) (część IV) (część V) (część VI) (część VII) (część VIII) (część IX) - zakończone
Rozmowa
Nadia dość nieoczekiwanie spotyka swoją dawną, niespełnioną miłość z czasów liceum. Pech sprawia, że wraz z Filipem zostają zamknięci na całą noc w jednym pokoju. A wtedy mogą jedynie czekać i rozmawiać... 

(część I) (część II) (część III) (część IV) (część V) (część VI) (część VII) - zakończone 
O demonach
Sen
Drugie opowiadanie z serii o demonach. Tamara zasypia we własnym łóżku, a budzi się w obcym świecie, gdzie spotyka tajemniczego Kayla. Gdy pryska czar iluzji, okazuje się, że jest on demonem, prawdziwym potworem z piekła rodem. 

(część I) (część II)  - zakończone

Siedem dni burzy 
Siedem burzowych dni. Siedem dni, w przeciągu których Karolina przechodzi od fascynacji po miłość. Zakochuje się w samotniku, w mężczyźnie kompletnie dla niej nieodpowiednim. Lecz co może poradzić, gdy burza szaleje i w jej sercu?

(część I) (część II) (część III) (część IV) (część V) (część VI) - zakończone

Spadek
Zrujnowana chata na wsi, czarujący szef ekipy remontowej i jego małomówny, seksowny pracownik. A do tego krążące po wsi plotki o ukrytym skarbie i dziewczyna spragniona miłości. Wszystko razem to mieszanka piorunująca.

(część I) (część II) (część III) (część IV) (część V) (część VI) (część VII) (część VIII) (część IX) (część X) (część XI)  (część XII) (część XIII) - zakończone
Mała próbka grozy, z niewielkim udziałem magii...
Spod ciebie to powstanie
Klątwa nie zna litości. Jest nieugięta. Niewzruszona. I chociaż Lena z całej siły przeciwstawia się przeznaczeniu, to bardzo szybko dowiaduje się, że pewnych rzeczy nie pokona. Tak jak i miłości, która przychodzi zupełnie niespodziewanie.

(część I) (część II) (część III) (część IV) (część V) (część VI) (część VII) - zakończono
Sylwestrowa opowieść 
Kobieta, mężczyzna i najbardziej szalona noc w roku. Zmieni wszystko zarówno w jej, jak i w jego życiu. Będzie pełna nie szampańskiej zabawy, ale ognistego, namiętnego seksu. Przyniesie zauroczenie, które stanie się początkiem miłości.

(część I) (część II) (część III) (część IV) - zakończone
Trzy mile dalej pod tym samym niebem 
Gdy pierwszy raz się spotykają, kończy się to pocałunkiem. Ale on nie wierzy, iż ona mogłaby się zakochać w człowieku bez przyszłości. Gdy drugi raz, ognistym seksem. I niczym więcej, bo on jest skazańcem z wyrokiem śmierci. Gdy trzeci raz...

(część I) (część II) (część III) (część IV) (część V) (część VI) (część VII) (część VIII) (część IX) - zakończone 
Opowiadanie erotyczne.

Tysiąc odcieni bieli (część I) (część II) (część III) (część IV)  (część V) (część VI) (część VII) (część VIII) (część IX) (część X) (część XI) (część XII) (część XIII) - zakończone         


Uwikłani 
Niezbyt odległa przyszłość. Świat należy do mutantów, krwawych i okrutnych bestii. W ręce jednego z nich trafia Alysa. Przerażona dziewczyna szybko przekonuje się, że jej oprawca nie jest dokładnie takim, jakim się go spodziewała.

(część I) (część II) (część III) (część IV) (część V) (część VI) - zakończone   Wakacyjna opowieść 
Szalona letnia przygoda, nagle staje się czymś więcej, czymś czego Magda zupełnie się nie spodziewała, po raz pierwszy spotykając Bartka. Zresztą i to spotkanie było nietypowe, bo wpadła pod koła jego auta, roniąc łzy nad swym nieszczęśliwym losem.

(część I) (część II) (część III) (część IV) (część V) - zakończone 
 
Walentynkowa opowieść 
Michał obiecuje spełnić prośbę przyjaciela i zaopiekować się na jeden dzień jego siostrą. Jakież jest jego zdumienie, gdy zamiast małolaty, na progu widzi piękną kobietę. Niestety, szybko dowiaduje się też, że Alina jest niewidoma.

(część I) (część II) (część III) (część IV) (część V) - zakończone

W mojej głowie, w twoim sercu 
Całkiem zwariowana historia o tym, jak przeciwieństwa się przyciągają. Bo Ilona i Dawid są jak ogień i woda, a jednak nie potrafią się oprzeć ani pożądaniu, ani miłości.

(część I) (część II) (część III) (część IV) (część V) (część VI) (część VII) (część VIII) (część IX) (część X) (część XI) (część XII) (część XIII) (część XIV) - zakończone 


Wygrana 
Niespodziewanie Alicja wygrywa pobyt w luksusowym apartamencie nad morzem. Na miejscu czeka ją niespodzianka w postaci seksownego, upiornie bogatego i mocno gburowatego sublokatora.

(część I) (część II) (część III) (część IV) (część V) (część VI) (część VII) (część VII)  - zakończone


Wygrana II
Ciąg dalszy przygód Alicji. Tym razem jej ukochany traci pamięć, a jego ojciec podsuwa mu fałszywą narzeczoną. Alicja z pomocą przystojnego Gino chce odzyskać swą miłość, lecz podły los postanawia wystawić jej uczucia na prawdziwą próbę.

(część I) (część II) (część III) (część IV) (część V) (część VI) (część VII) (część VIII) (część IX) (część X) (część XI) (część XII) - zakończone
Wygrana III (zapisz się na newsletter, a otrzymasz całość do przeczytania - w przygotowaniu) 
Życzenie 
Rajska plaża, bezludna wyspa i seksowny, umięśniony oraz wytatuowany marynarz? Czy można chcieć więcej? Tak, bo niestety Artur od samego początku pała do Wiki nieuzasadnioną niechęcią.

(klik)