indeks opowiadań na mnóstwooo babeczek


Anioł stróż 
Podpisałam cyrograf własną krwią. Lecz nie z diabłem, a z aniołem. W zamian za mą duszę miał przez kilka dni udawać mego narzeczonego. Niestety, nowy nabytek okazał się wyjątkowo kłopotliwy...

(część I) (część II) (część III) (część IV) (część V) (część VI) (część VII) (część VIII) (część IX) (część X) - zakończone (Z niepokornym aniołkiem w roli głównej)
O demonach
Aż do końca świata
Zgodnie z wolą ojca Laila wyrusza, by zostać małżonką obcego jej mężczyzny. Lecz ambitna dziewczyna buntuje się, nie chcąc być tylko przedmiotem umowy. I wtedy spotyka Aidana, pół demona, pół człowieka.

(część I) (część II) (część III) (część IV) (część V)  - zakończone 

Basen 
Nina udając się po świątecznym obżarstwie na pobliski basen, nie przypuszczała, że los szykuje dla niej niespodziankę. Poznaje tam niezwykle przystojnego ratownika, usiłując przy okazji utopić jego najlepszego przyjaciela. A to dopiero początek...

(część I) (część II) (część III) - zakończoneBo dla dziewczynek są lalki 
Mądre przysłowie mówi, że stara miłość nie rdzewieje. Czasami wraca po latach, rozpycha się łokciami i na nowo rozpala ogień w sercach. Zresztą, nie tylko tam...

(część I) (część II) (część III)  - zakończone
Bo tylko czarne oczy...
Opowiadanie jak brazylijska telenowela, zakręcone niczym świński ogonek. On macho o ksywce El Diablo, ona kompletna wariatka. Na dodatek pechowe porwanie, rajska wyspa i pewien kot o imieniu Puszek. No i oczywiście wyuzdany seks.

(część I) (część II) (część III) (część IV) (część V) (część VI) (część VII) (część VIII) (część IX) (część X) (część XI) (część XII) (część XIII) (część XIV) (część XV) (część XVI) (część XVII) (część XVIII) (część XIX) (część XX) (część XXI) - zakończone


Bywa
Bywa że życie nie układa nam się tak, jak tego pragniemy. Przekonuje się o tym Małgosia, kiedy zachodzi w ciążę, a ojciec jej dziecka daje drapaka. I wtedy na swej drodze spotyka Huberta, mężczyznę o tajemniczej przeszłości.

(część I) (część II) (część III) - zakończone

Ciemniejsza strona księżyca 
Opowieść o mrocznym pożądaniu i trudnych wyborach. Do małego miasteczka przybywa kobieta. Lecz nie przypadkowo - ma polować na grasującego w okolicy wilkołaka. Nikt nie wie, że i ona nie jest do końca człowiekiem.

(część I) (część II) (część III) (część IV) (część V) (część VI) (część VII) (część VIII) (część IX) - zakończone (O wilkołakach słów kilka)
Czas poświęcony zemście
Stare sycylijskie przysłowie mówi, że czas poświęcony zemście, jest czasem spędzonym w piekle. Ale okazuje się, że i tam można znaleźć miłość. Zresztą, jak oprzeć się dowcipnemu, przystojnemu i niebezpiecznemu płatnemu mordercy?

(część I) (część II) (część III) (część IV) (część V) (część VI) (część VII) (część VIII) (część IX) (część X) (część XI) (część XII) (część XIII)  - zakończone  
Z udziałem stworów ponad naturalnych
Dżin
Liloo kupuje na straganie całkiem zwyczajnie wyglądającą lampę. Wkrótce jednak okazuje się, że mieszka w niej dżin, który może spełnić pięć życzeń. A poza tym nie będzie łatwo, bo Amir okazuje się być również prawdziwym erotomanem.

(część I) (część II) (część III) (część IV) (część V) (część VI) (część VII) (część VIII) (część IX) -   zakończone
Dżin (część dotąd niepublikowana)
Dżin - zakończenie alternatywne  (część I) (część II) - zakończoneDług 
Wiktoria jest przerażona, gdy dowiaduje się od brata, że jest on winny niemałą sumkę pewnym typom spod ciemnej gwiazdy. Postanawia załatwić sprawę długu na własną rękę, lecz nieoczekiwanie zawiera dużo dziwniejszą umowę.

(część I) (część II) (część III) (część IV) (część V) (część VI) (część VII) (część VIII) - zakończone


Dzieło sztuki 
Na wystawę w galerii sztuki przypadkowo trafia obraz namalowany przez siostrzenice Pauliny. Traf chce, że w tym samym miejscu pojawia się znany krytyk. Między nim, a niedoszłą malarką już na wstępie dochodzi do spięcia. A dalej będzie jeszcze zabawniej...

(część I) (część II) (część III) (część IV) (część V) (część VI) - zakończone    


Do piekła i z powrotem 
Davyan został wysłany na ziemię, aby wykonać szczególne zadanie i ułatwić swemu władcy przejęcie kontroli nad ludzkością. Niestety, na swej drodze napotyka Darię, córkę demona i ludzkiej kobiety. I wszystko nagle ogromnie się komplikuje.

(część I) (część II) (część III) (część IV) (część V) (część VI) (część VII) (część VIII) (część IX) (część X) (część XI) (część XII) (część XIII) (część XIV) (część XV) (część XVI) (część XVII) (część XVIII) (część XIX) - zakończone

Echo 
O ile można mówić o damsko-męskiej przyjaźni, to Natalia i Radek są tego najlepszym przykładem. Choć nie są parą, razem mieszkają, razem chodzą do kina, mają wspólnych znajomych. I nawet nie zauważają, że coś się zmienia w ich relacjach.

(część I) (część II) (część III) - zakończoneO demonach
Głód
Pierwsze opowiadanie z serii o demonach. Marita spotyka Raidena w chatce na odludziu, a ten, chociaż powinien ją zabić, zabiera ze sobą w góry. To czego na początku nie potrafi zrozumieć, z każdą godziną staje się coraz bardziej oczywiste.

(klik)


Głupia miłość
Głupia, bo niespodziewana i zupełnie niepotrzebna. Ada jest zaręczona, lecz pewnego dnia wpada na szatański pomysł, zrobienia nietypowego reportażu. Jego bohaterem ma być Konrad, milioner oraz zawodowy łamacz kobiecych serc. I to zmienia całe jej życie.

(część I) (część II) (część III) (część IV) (część V) (część VI) (część VII) (część VIII) (część IX) (część X) (część XI) (część XII) - zakończone 
Głupstwo 
On od samego początku zapowiada, że ją zdobędzie. Ona w to nie wierzy, bo Karol zupełnie nie jest w jej typie. A jednak z czasem Gabrysia zaczyna ulegać fascynacji dzikim, niebezpiecznym mężczyzną. I przyjdzie jej za to słono zapłacić.


(część I) (część II) (część III) (część IV) (część V) (część VI) (część VII) (część VIII) (część IX) (część X)  - zakończone
Głupstwo II
Gabrysia powoli wraca do równowagi po zerwaniu z Karolem, choć nie do końca o nim zapomina. W jej życiu pojawia się jednak całkiem nowy mężczyzna, poznany w równie szalony sposób, co poprzedni. Tymczasem Karol nie odpuszcza i wraca, aby jej się oświadczyć.

(część I) (część II) (część III) (część IV) (część V) (część VI) (część VII) (część VIII) (część IX) (część X) 
 (część XI) - zakończone 
Historia pewnego nieporozumienia 
Historia znajomości, która zaczyna się dość nietypowo. Gdy Ida trafia do domu Gabriela, ten sądzi, że jest prostytutką, którą zamówił na samotny wieczór. Szybko przekonuje się o swej pomyłce, lecz wcale nie zamierza zrezygnować ze swoich planów.

(wstęp) (część I) (część II) (część III) (część IV) (część V) (część VI) (część VII) (część VIII) (część IX) (część X) - zakończone
O demonach 
Ilyn 
Ilyn po bitwie natyka się na rannego wroga. Kierowana niezrozumiałym impulsem, nie tylko daruje mu życie, ale i pomaga. Nawet nie wie, że kiedyś ten wróg stanie się przyjacielem, a nawet kimś więcej niż mogłaby przypuszczać.

(część I) (część II) (część III) (część IV) (część V) - zakończone 
 
 
I tylko śniegu nie brak 
Nostalgiczna opowieść o dwojgu ludzi, którzy niespodziewanie spotykają się tuż przed świętami. On ma ustabilizowane życie i ciekawą pracę, ona męża, dziecko i toksyczny związek. Przed nimi czas poważnych wyborów.

(część I) (część II) - zakończoneJa, Baba!
Kłamca
W deszczowy dzień, na pustym skrzyżowaniu, ktoś obcy wsiada do auta Mari. I to właśnie jest początek jej kłopotów, bo seksowny mężczyzna o nieciekawej, mrocznej przeszłości, jest niczym bomba z opóźnionym zapłonem. 

(część I) (część II) (część III) (część IV) (część V) (część VI) (część VII) (część VIII) - zakończoneKrewny 
Kira po śmierci matki zostaje bez środków do życia. Gościny udziela jej daleki, nigdy nie widziany krewny. Gdy przybywa do jego posiadłości, okazuje się, że nic jednak nie jest takie, jak powinno, a on sam jest bardzo tajemniczym mężczyzną.

(część I) (część II) - zakończone


Lustra 
Sammy spotyka Tomka w bardzo nietypowej sytuacji. Jest on policjantem, a ona przez przypadek psuje mu starannie zaplanowaną akcję. Niestety, ta znajomość od samego początku będzie dla niej próbą, bo przystojny policjant to prawdziwy sukinsyn.

(część I) (część II) (część III)  - zakończone

Małe trzęsienie ziemi. Trzy noce 
Monika ucieka z imprezy sylwestrowej. Kiedy płacząc, idzie opustoszałą ulicą, a zegar wybija magiczną godzinę, prawie wjeżdża w nią zbłąkane auto. W środku znajduje się trzech pasażerów, z których jeden jest już od dawna martwy.

klik - zakończone


Mandat 
Dzień przed ślubem Marta dowiaduje się, że jej narzeczony ją zdradza. Wściekła i rozgoryczona, wsiada do samochodu, a chwilę później zatrzymuje ją drogówka. I wtedy ma okazję się przekonać, że istnieje miłość od pierwszego wejrzenia.

(część I) (część II) (część III) (część IV) (część V) - zakończone

Opowiadanie o wampirach
Niekompletni 
Pewnej księżycowej nocy, do pogrążonego w półmroku ogrodu, trafia Siergiej, wampir, na którego rzucono klątwę. Zauważa śpiącą dziewczynę, która od razu budzi w nim obce, niezrozumiale uczucia. Ale to tylko początek długiej drogi, jaką musi przebyć, aby odkupić grzechy.

(część I) (część II) (część III) (część IV) (część V) 
(część VI)  - zakończone 


Nikomu ani słowa  

Szefowie zazwyczaj romansują z sekretarkami. Jednak Maks uległ urokowi zwykłej sprzątaczki. I to na dodatek w wieczór poprzedzający jego ślub. Próbował zapomnieć o przeszłości, lecz wkrótce okazało się, że ona o nim nie zapomniała.

(wstęp) (część I) (część II) (część III) (część IV) (część V) (część VI) (część VII)  - zakończone


On
Tajemniczy On to płatny morderca, samotnik i dziwak. Lecz pewnego dnia zupełnie przypadkiem spotyka dziewczynę, która go zauroczy, zaczaruje i której będzie chciał pomóc za wszelką cenę. 

(część I) (część II) (część III) (część IV) (część V) (część VI) (część VII) (część VIII) (część IX)Pechowa dziewczyna
Demon powinien być groźną, na wskroś złą i spragnioną ludzkiej krwi bestią. Powinien również emanować erotyzmem. I taki właśnie jest Daren. Niestety, spotyka kobietę, której obecność ewidentnie przynosi mu pecha...

(część I)  (część II) (część III) (część IV) (część V)  (część VI) (część VII) (część VIII) (część IX) (część X) (część XI) (część XII) - zakończone (O pewnym demonie co miał pecha...)

  
Pewnego dnia, w innym miejscu 
Podczas wycieczki w Bieszczady, grupa studentów gubi drogę i trafia do samotnej chaty na odludziu. Z czasem przekonują się, że nic nie jest takie, jakim się wydaje, a serdeczna gospodyni i jej mrukliwy wnuk, skrywają wiele tajemnic.

(część I) (część II) (część III) (część IV) (część V) (część VI) (część VII) (część VIII) (część IX) (część X) (część XI) (część XII) - zakończone     

Pewnego zimowego wieczoru 
Pewnego zimowego wieczoru, do drzwi niewielkiej chatki puka zdenerwowany mężczyzna. Potrzebuje pomocy przy opiece nad synem. Monika zgadza się, nie wiedząc, że ta decyzja zaważy na całym jej życiu i że w końcu odnajdzie prawdziwą miłość.

(część I) (część II) (część III) (część IV) (część V) (część VI) (część VII) (część VIII) (część IX) (część X) - zakończone 

Pomyłka
Jedna decyzja może zmienić całe życie. Przypadek sprawia, że Ania ulega nagłej namiętności. Wyrzuty sumienia, które później czuje, sprawiają, że decyduje się umówić na randkę z całkiem nieodpowiednim mężczyzną. 

(część I) (część II) (część III) (część IV) (część V) (część VI) (część VII) - zakończone 
 
Pożegnanie złośnicy
Joanna odnosi sukcesy w pracy, wygląda jak bogini i oczywiście jest zaręczona. Niestety, nagle dowiaduje się, że narzeczony ją zdradza. Zaraz potem traci pamięć w wypadku i trafia w ręce Konrada, którego kilka dni wcześniej zwolniła dyscyplinarnie z pracy.

(część I) (część II) (część III) (część IV) (część V) (część VI) (część VII) (część VIII) (część IX) - zakończone
Rozmowa
Nadia dość nieoczekiwanie spotyka swoją dawną, niespełnioną miłość z czasów liceum. Pech sprawia, że wraz z Filipem zostają zamknięci na całą noc w jednym pokoju. A wtedy mogą jedynie czekać i rozmawiać... 

(część I) (część II) (część III) (część IV) (część V) (część VI) (część VII) - zakończone 
O demonach
Sen
Drugie opowiadanie z serii o demonach. Tamara zasypia we własnym łóżku, a budzi się w obcym świecie, gdzie spotyka tajemniczego Kayla. Gdy pryska czar iluzji, okazuje się, że jest on demonem, prawdziwym potworem z piekła rodem. 

(część I) (część II)  - zakończone

Siedem dni burzy 
Siedem burzowych dni. Siedem dni, w przeciągu których Karolina przechodzi od fascynacji po miłość. Zakochuje się w samotniku, w mężczyźnie kompletnie dla niej nieodpowiednim. Lecz co może poradzić, gdy burza szaleje i w jej sercu?

(część I) (część II) (część III) (część IV) (część V) (część VI) - zakończone

Spadek
Zrujnowana chata na wsi, czarujący szef ekipy remontowej i jego małomówny, seksowny pracownik. A do tego krążące po wsi plotki o ukrytym skarbie i dziewczyna spragniona miłości. Wszystko razem to mieszanka piorunująca.

(część I) (część II) (część III) (część IV) (część V) (część VI) (część VII) (część VIII) (część IX) (część X) (część XI)  (część XII) (część XIII) - zakończone
Mała próbka grozy, z niewielkim udziałem magii...
Spod ciebie to powstanie
Klątwa nie zna litości. Jest nieugięta. Niewzruszona. I chociaż Lena z całej siły przeciwstawia się przeznaczeniu, to bardzo szybko dowiaduje się, że pewnych rzeczy nie pokona. Tak jak i miłości, która przychodzi zupełnie niespodziewanie.

(część I) (część II) (część III) (część IV) (część V) (część VI) (część VII) - zakończono
Sylwestrowa opowieść 
Kobieta, mężczyzna i najbardziej szalona noc w roku. Zmieni wszystko zarówno w jej, jak i w jego życiu. Będzie pełna nie szampańskiej zabawy, ale ognistego, namiętnego seksu. Przyniesie zauroczenie, które stanie się początkiem miłości.

(część I) (część II) (część III) (część IV) - zakończone
Trzy mile dalej pod tym samym niebem 
Gdy pierwszy raz się spotykają, kończy się to pocałunkiem. Ale on nie wierzy, iż ona mogłaby się zakochać w człowieku bez przyszłości. Gdy drugi raz, ognistym seksem. I niczym więcej, bo on jest skazańcem z wyrokiem śmierci. Gdy trzeci raz...

(część I) (część II) (część III) (część IV) (część V) (część VI) (część VII) (część VIII) (część IX) - zakończone 
Opowiadanie erotyczne.

Tysiąc odcieni bieli (część I) (część II) (część III) (część IV)  (część V) (część VI) (część VII) (część VIII) (część IX) (część X) (część XI) (część XII) (część XIII) - zakończone         


Uwikłani 
Niezbyt odległa przyszłość. Świat należy do mutantów, krwawych i okrutnych bestii. W ręce jednego z nich trafia Alysa. Przerażona dziewczyna szybko przekonuje się, że jej oprawca nie jest dokładnie takim, jakim się go spodziewała.

(część I) (część II) (część III) (część IV) (część V) (część VI) - zakończone   Wakacyjna opowieść 
Szalona letnia przygoda, nagle staje się czymś więcej, czymś czego Magda zupełnie się nie spodziewała, po raz pierwszy spotykając Bartka. Zresztą i to spotkanie było nietypowe, bo wpadła pod koła jego auta, roniąc łzy nad swym nieszczęśliwym losem.

(część I) (część II) (część III) (część IV) (część V) - zakończone 
 
Walentynkowa opowieść 
Michał obiecuje spełnić prośbę przyjaciela i zaopiekować się na jeden dzień jego siostrą. Jakież jest jego zdumienie, gdy zamiast małolaty, na progu widzi piękną kobietę. Niestety, szybko dowiaduje się też, że Alina jest niewidoma.

(część I) (część II) (część III) (część IV) (część V) - zakończone

W mojej głowie, w twoim sercu 
Całkiem zwariowana historia o tym, jak przeciwieństwa się przyciągają. Bo Ilona i Dawid są jak ogień i woda, a jednak nie potrafią się oprzeć ani pożądaniu, ani miłości.

(część I) (część II) (część III) (część IV) (część V) (część VI) (część VII) (część VIII) (część IX) (część X) (część XI) (część XII) (część XIII) (część XIV) - zakończone 


Wygrana 
Niespodziewanie Alicja wygrywa pobyt w luksusowym apartamencie nad morzem. Na miejscu czeka ją niespodzianka w postaci seksownego, upiornie bogatego i mocno gburowatego sublokatora.

(część I) (część II) (część III) (część IV) (część V) (część VI) (część VII) (część VII)  - zakończone


Wygrana II
Ciąg dalszy przygód Alicji. Tym razem jej ukochany traci pamięć, a jego ojciec podsuwa mu fałszywą narzeczoną. Alicja z pomocą przystojnego Gino chce odzyskać swą miłość, lecz podły los postanawia wystawić jej uczucia na prawdziwą próbę.

(część I) (część II) (część III) (część IV) (część V) (część VI) (część VII) (część VIII) (część IX) (część X) (część XI) (część XII) - zakończone
Wygrana III (zapisz się na newsletter, a otrzymasz całość do przeczytania - w przygotowaniu) 
Życzenie 
Rajska plaża, bezludna wyspa i seksowny, umięśniony oraz wytatuowany marynarz? Czy można chcieć więcej? Tak, bo niestety Artur od samego początku pała do Wiki nieuzasadnioną niechęcią.

(klik)


142 komentarze:

 1. czesc, poszzukuję Twojego opowiadania ' Wygrana IV' na pokatnych nie ma , sa tylko pozostałe części...

  OdpowiedzUsuń
 2. "Wygraną" wycofuję, bo pójdzie do publikacji - najpierw jako ebook, potem spróbuję wydać ją na tradycyjnym, staromodnym papierze.
  Bez obaw - reszty nie wycofuję. Brakuje Dżina III, ale to dlatego że poszedł do poprawki, a w dodatku miałam nowy pomysł, który musiałam "wcisnąć" gdzieś w środek :)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jestem zachwycona! nie ma to jak "tradycyjny, staromodny" papier:o)

   Usuń
  2. Pożyjemy - zobaczymy.
   Na razie mam tyle pomysłów, że już sama nie wiem od czego zacząć... Spisuję wszystko, ale gdyby jeszcze mogła tak w nocy nie spać :))) to uwinęłabym się raz dwa...

   Usuń
  3. A wydawnictwo nie robiło problemów?

   Usuń
 3. Witaj. Poszukuję Twojego opowiadania "Lustra". Na pokatne.pl są dwie części. Bardzo chętnie przeczytam o dalszych losach Sammy.

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam
  "Lustra III" będą wkrótce na pokatnych :) Albo jeszcze w tym, albo w przyszłym tygodniu, bo sowjego osobistego laptopa mam w naprawie i niejako technicznie jestem odrobinę uziemiona.
  Gorzej z Trzema milami - bo ciąg dalszy mam jeszcze w szczątkach :( Tu, trzeba będzie zaczekać ;)
  Ale za to dam coś nowego "Spod ciebie to powstanie", więc zapraszam.
  A po Lustrach, będzie na pokatnych "Po zmierzchu, do świtu". I to tyle na ten temat.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Kiedy będzie A do końca świata kolejna część?

  OdpowiedzUsuń
 6. Jutro :)))
  Zmieniłam przeglądarkę na firefoxa i wszystko działa.

  OdpowiedzUsuń
 7. to świetnie!
  osobiście już zacieram łapki!:)?
  LIA.

  OdpowiedzUsuń
 8. Mam pytanie czy opowiadania z serii "Żar ognia podsycany deszczem" : Głód, Ostatni raz, Lodowe kwiaty można gdzieś przeczytać czy są dopiero w fazie tworzenia ?

  OdpowiedzUsuń
 9. "Głód" można przeczytać na pokatne.pl - szukać albo po tytule, albo po nicku blackjack. "Ostatni raz" to tylko dobrze opisany pomysł :(, "Lodowe kwiaty" dam na blogu, ale na razie muszę pozamykać otwarte wątki :)

  OdpowiedzUsuń
 10. A kolejne części opowiadania "Spod ciebie to powstanie" jeszcze sie pojawią?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście :) Tekst mam w pełni gotowy, skończony, dlatego też daję go po całkiem sporym kawałku. Myślę, że na pewno pojawią się w przyszłym tygodniu.

   Usuń
 11. a Pomyłka? kiedy Pomyłka ?:(

  OdpowiedzUsuń
 12. Czy będziesz pisała dalsze losy Alicji i Roberta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Na razie jednak uzupełniam część pierwszą, o dodatkowe sceny :)))

   Usuń
 13. Proszę o "spod ciebie to powstanie",proszę :)!
  Nie dość że historia świetna to jeszcze główna bohaterka jest moją imienniczką :)

  OdpowiedzUsuń
 14. No i musowo "pechowa dziewczyna" - uwielbiam Darena :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Mam mały problem z "Pomyłką". Nie podoba mi się zakończenie i wolałabym je odrobinę zmienić. Z doświadczenia wiem, że zazwyczaj wychodzi to tekstom na dobre - przykład "Lustra".
  Na razie mam jednak pustkę w głowie :(((
  Musicie mi więc wybaczyć i uzbroić się w odrobinę cierpliwości :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Ej zawaliste są te opowiadania każde inne :D

  OdpowiedzUsuń
 17. Kiedy będzie następna część Pomyłki??

  OdpowiedzUsuń
 18. Zabrałam się za przeróbkę zakończenia i mam już spory kawałek. Myślę, że w przyszłym tygodniu dam kolejną część.

  OdpowiedzUsuń
 19. Kiedy będzie alternatywna część Dżina??
  + Uwielbiam twoje opowiadania :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kompletnie zapomniałam :)
   Dam w tym tygodniu. Co prawda wyjeżdżam na wakacje, ale ustawię na 21 lub 22, system sam doda :)

   Usuń
 20. Wygrana na papierze?! Obowiązkowo muszę mieć! Jesteś moim guru!

  OdpowiedzUsuń
 21. Ej no...dlaczego tak nas torturujesz?? ;) Jak możesz w takim momencie...

  OdpowiedzUsuń
 22. Hej ;-) kiedy pojawi się kolejna część "Pomyłki"?

  OdpowiedzUsuń
 23. kiedy bedzie kolejna czesc ''czas poświecony zemscie''?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Według planu jutro, punkt siódma :)

   Usuń
 24. Witam właśnie chyba poraz zetny przeczytałam "Sen" Zaraz po "Aż do końca świata" i tak sobie pomyślałam że fajnie by było gdybyś do tych dołączyła " Po zmierzchu do świtu" . Potym jak Tanija odnalazła Darena po drugiej stronie. Kayl mógłby go uratować wzamian za pomoc w odnależnieniu Tamary? Tak tylko sobie myślę bo te trzy powieści mają ze sobą wiele wspólnego a zwłaszcza to że demon zakochuje się w ludzkiej kobiecie.


  A odemnie dla ciebie gorące uściski że jesteś z nami i utworzyłaś ten blog. I dzielisz się z nami swoimi pomysłami i wyobraźnią tak wielką w pisaniu, że jak czytam to widzę wszystko. To tak jakby słowa czytane nagle zmieniły się w film wyświetlany na ekranie mojego laptopa. Cześć i chwała dla ciebie.
  Pozdrawiam Kasia.
  Ps. Przepraszam za to przejście na ty. Mam nadzieję że się nie gniewasz:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ależ skąd :))) Dziwne byłby gdyby ktoś tutaj zwracała się do mnie per "pani". Jestem Babeczka, tudzież Agnieszka, jak kto woli ;-)

   A co do "Pechowej dziewczyny" to nie mogę zmarnować tak cudownego bohatera głównego, więc pisanie idzie powoli i jest bardziej starannie przemyślane. Poza tym z pewnością kolejna część was zaskoczy... :-)

   Usuń
 25. Naliczyłam pięć opowiadań zaczętych choć mogę się mylić bo oczy mi się same zamykają (muszę kupić zapałki na następny raz), i dużo nie zaczętych co mnie bardzo cieszy. Skończmy najpierw te, a potem przejdźmy do nowych. Choć nie lubie prosić i uważam za słusznę przysłowię; Jeśli chcesz liczyć na kogoś to licz na siebie czy coś w ten deseń :) To w tym przypadku nie mogę i kładę się u twoich stóp o kolejną część Pechowej dziewczyny! Z góry dziękuję. Ale jeżeli nie to jakąś dam radę wytrzymać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj sporo tego, sporo. Nie mówiąc już o nowych pomysłach, które przychodzą czasem z dnia na dzień. Jak skończymy te wszystkie, to będą kolejne.
   :-)))

   Usuń
 26. Droga Babeczko,
  Musze się przyznać że od 3 dni umilam sobie chorowanie czytając Twoje opowiadania i jestem przeszczęśliwa, że przypadkiem trafiłam na tego bloga. Twoje opowiadania są niesamowite. Mimo wielu cech wspólnych każde inne, a przy tym tak wciągające, że czekam już na dalsze części tych nie skończonych jeszcze.
  Chyba powtórzę to co już ktoś Ci pisał ale jeśli uda Ci się wydać książki (czego z całego serca życzę) to trafią one na półkę koło moich ulubionych autorów.
  Pozdrawiam serdecznie
  Nowa wielbicielka Twojej twórczości
  Wiedźma

  OdpowiedzUsuń
 27. Miło mi, że moje opowiadania pocieszają cię w takiej chwili :-) Sama sporo choruję jesienną i zimową porą, a wtedy najlepszą rzeczą jest dobra książka, nawet taka czytana po raz setny :-)))
  Pozdrawiam i życzę powrotu do zdrowia!

  OdpowiedzUsuń
 28. W tym momęcię to już błagam o pechową dziewczynę lub nikomu ani słowa. Proszę jestem wściekła na lubego i choć tak chciałabym się odstrsować bo jak zaczynam czytać nic innego nie istnieje. (A on niech się w...... .)

  OdpowiedzUsuń
 29. Mam nadzieje, że tej jesieni i zimy choróbska dadzą Ci spokój byś mogła w spokoju pisać. Również zgadzam się z tym, że w czasie chorowania najlepiej pomaga ksiażka dlatego tym bardziej się cieszę, że zamiasta najlepszej 100 razy czytanej ksiażki teraz mogę czytać coś nowego,a równie dobrego i wciągającego.

  Wiedźma

  OdpowiedzUsuń
 30. No dobra to gdzie to " Nikomu ani słowa" ? Miało być 30,09 i nic!
  Katujesz mnie !

  OdpowiedzUsuń
 31. Każde z tych opowiadań czytałam jednym tchem :-) Niemogę oderwać się od tego bloga :-) Pozdrawiam :-) Ps.czekam niecierpliwie na kolejną część Nikomu ani słowa...

  OdpowiedzUsuń
 32. Droga Babeczko na twoje opowiadania trafiłam na Pokatnych jak wielu z czytelników i raz dwa dorwałam się do twojego bloga. Uwielbiam wszystko co piszerz. I mimo że w duchu w tym czy tamtym opowiadaniu chciałabym by było coś inaczej napisane/zakończone to nie pisze co bym chciała byś zmieniła. Bo to troche głupie. To Ty jesteś autorką tych tekstów i powinnaś pisać to co Ci dusza/serce/rozum podpowiada. Równie dobrze my czytający książki moglibyśmy pisać do nich by też zmieniali to jak pokierowali losami swoich bohaterów. Pozdrawiam
  J.

  OdpowiedzUsuń
 33. Kiedy nowe części opowiadań? Wchodzę tutaj codziennie i nic. Babeczko nie torturuj mnie już. :-D

  OdpowiedzUsuń
 34. Jak brzmi właściwy tytuł opowiadania "W mojej głowie, w twoim sercu" czy "W twojej głowie, w moim sercu"?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hi, hi... Namieszałam, ale już poprawione. Prawidłowo jest "W mojej głowie, w twoim sercu".

   Usuń
 35. Babeczko! Kiedy kolejna część "W mojej głowie, w Twoim sercu"? ;>

  OdpowiedzUsuń
 36. Babeczko gdzie znajdę zakończenie "Czas poświęcony zemście "??? Nie miałam czasu przeczytać od razu jak dodawałaś kolejne części a teraz nie widzę zakończenia :-(
  Pozdrawiam serdecznie,
  Kasieńka.

  OdpowiedzUsuń
 37. Już, zaraz aktualizuję indeks opowiadań i będzie łatwiej :-)

  OdpowiedzUsuń
 38. Kiedy dasz 3 mile pod tym samym niebieem? :D Tęsknię za tym opowiadaniem.:/

  OdpowiedzUsuń
 39. Dodasz ,, Głód" ? ;-)

  OdpowiedzUsuń
 40. Kidy będzie ciąg dalszy Życzenia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będzie na święta, ale za to w całości dla przyjemności ;-)

   Usuń
 41. A kiedy bedzie " pewnego zimowego wieczoru " ? Swietne to jest ! Jak wszystko co piszesz :)

  OdpowiedzUsuń
 42. Witam, czy planujesz jeszcze kontynuacje niekompletnych? Bo niby jest i epilog i w ogole ale pozostaje jednak leciutki niedosyt, choc to pewnie dlatego ze niecierpie smutnych zakonczen:) Chcialam Ci bardzo podziekowac za tego bloga, twoje opowiadania sa niesamowite i od trzech dni prawie sie z nimi nie rozstaje. Ola

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak więc, to nie jest zakończenie. Będzie kontynuacja. Ale problem polega na tym, że pisałam ten tekst dobre cztery lata temu - muszę się mocno wczuć w całość, aby napisać kontynuację.
   A po drugie - dziękuję za pochwały, cieszy mnie, że choć trochę rozweselam niektórym te ponure, pełne chłodu dni :-D

   Usuń
 43. Mała pomyłeczka? W "Wygranej" masz dwa razy VII część. :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zaraz sprawdzę i poprawię. dzięki :-)

   Usuń
 44. Kiedy dodasz W mojej głowie w twoim sercu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skończę z Zimowym, a to będzie następne w kolejce.

   Usuń
 45. Coś ostatnio nas zaniedbujesz

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To trochę przez nawał zajęć, trochę przez brak weny ;-)

   Usuń
 46. mam pytanie czego nie przy wszystkich tytułach są opowiadania?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie chodzi o te demonie? Bo ich jeszcze nie ma. Będą wkrótce, najszybciej chyba Ilyn, bo mam ten utwór prawie skończony :-)

   Usuń
  2. dziękuje za wiadomość, a mam jeszcze jedno pytanko kiedy kolejna część w mojej głowie, w twoim sercu :)?

   Usuń
 47. Witam.Trafiłam do Babeczkarni przypadkiem,ale pozwolę sobie zagościć na długo :) Opowiadania są rewelacyjne,dosłownie nie mogłam się oderwać,a zapoznałam się dopiero z kilkoma.Dziękuję za te,które już są i z wielką nadzieją czekam na kolejne.
  Pozdrawiam serdecznie.
  Czytelniczka :)

  OdpowiedzUsuń
 48. Cześć;-) mam takie pytanie..czy będzie VI część "Tylko moja" ?

  OdpowiedzUsuń
 49. Zabij mnie, nie wiem, o które opowiadanie chodzi???

  OdpowiedzUsuń
 50. http://www.pokatne.pl/articles.php?article_id=1136
  tutaj jest V część i jestem ciekawa czy będzie jeszcze kolejna?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A to nie moje :-))) Choć w podobnym stylu pisałam z piętnaście lat temu :-)))

   Usuń
 51. kiedy następna część Ilyn ?

  OdpowiedzUsuń
 52. Babeczko zaktualizuj proszę indeks opowiadań bo brakuje mi części w "Walentynkowej opowieści" a tak najlepiej przechodzi się z jednej cz. do drugiej i nie trzeba nigdzie szukać.
  Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 53. Babeczko kocham Twoje opowiadania, są na prawde świetne. Chyba mogę śmiało powiedzieć, że jestem od nich uzależniona :) Ale kiedy będą kolejne części wygranej ? Paula

  OdpowiedzUsuń
 54. witam, dlaczego nie można włączyć niektórych opowiadań, n.p. cud.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czego nie można "włączyć" tego po prostu nie ma ;-)

   Usuń
 55. A ja mam pytanie co z "Klatka"? Bardzo lubie to opowiadanie i czekam na nastepne juz 2 lata :) prosze odpowiedz

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obawiam się, że to nie u mnie, a u Miki :-))) Link z adresem po lewej stornie.

   Usuń
 56. Czy będziesz kontynuowała "Anioł"? O Danielu i naszej grzesznej koleżance? Strasznie mnie wciągnęło to opowiadanie, chciałabym wiedzieć, co będzie dalej :)

  OdpowiedzUsuń
 57. Co z Niekompletnymi? Zrobiłaś mi smaka pisząc w komentarzu pod ostatnią częścią, że bedziesz to kontynuowala :(

  Yumi

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O TO TO! też czekam, nawet pisać chciałam, ale nie będę się powtarzać :)
   tylko, czy mamy jeszcze czekać? ??

   Tina

   Usuń
 58. Dlaczego Cześć twoich opowiadań ma swój obrazek, a inne nie mają? jesteś w trakcie tworzenia, czy wgl ich nie przewidujesz? :)

  OdpowiedzUsuń
 59. Twoje opowiadania są niesamowite, masz ogromny talent. Chętnie przeczytałabym je w jakiejś książce, ale jeszcze bardziej cieszyłabym się gdyby na podstawie twoich opowiadań wyszła seria filmów. To scenariusze na komedie romantyczne. Może warto o tym pomyśleć?;)

  OdpowiedzUsuń
 60. Tak się zastanawiam ile stron mają wszystkie twoje opowiadania Babeczko? ;)

  OdpowiedzUsuń
 61. Proszę Babeczko uzupełni w wolnej chwili ten indeks opowiadań bo brakuję bieżących części opowiadań ;)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 62. Witaj Babeczko ! Mam takie małe pytanie co z tymi tekstami które są zaczęte i niestety jeszcze nie skończone :( ?? Bo widzę że pojawiło się nowe opowiadanie

  OdpowiedzUsuń
 63. Szybciutko odpowiem - Ciemniejsza będzie jeszcze w tym tygodniu, Karę skreśliłam, oby nie definitywnie, a Nie umiem tez się wkrótce pojawi. Osobiście tym ostatnim tekstem dałam ciała, bo trzeba było nie publikować czegoś, co miało jedynie początek.

  OdpowiedzUsuń
 64. Witaj Babeczko... Mam do Ciebie pytanie... Czy nie warto może zrobić zakładki "Pomysły Czytelników"? Może w ten sposób miałabyś więcej pomysłów na historie? :)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pomysł nie najgorszy, bo miałabym więcej "innych" pomysłów. Tylko czy będę potrafiła je wykorzystać?

   Usuń
 65. Można by było prosić o uzupełnienie indeksu opowiadań? :)
  Z góry dziękuje i pozdrawiam
  Wierna Fanka :)

  OdpowiedzUsuń
 66. Proszę Babeczko uzupełni w wolnej chwili ten indeks opowiadań bo brakuję bieżących części opowiadań ;)
  Pozdrawiam - stały prześladowca ;-)

  OdpowiedzUsuń
 67. PROSZĘ POKOŃCZ TE ZACZĘTE OPOWIADANIA BO CIĘŻKO WYTRZYMAĆ:)

  OdpowiedzUsuń
 68. Kiedy kolejne części wakacyjnej przygody ?; )całuje A.;*

  OdpowiedzUsuń
 69. Czy piszesz opowiadania lesbijskie? Czy czujesz ten temat?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szczerze się przyznam, że w ogóle nie odnajduję się w tych tematach :-)

   Usuń
 70. PRZECZYTAŁAM JUŻ WSZYSTKIE OPOWIADANIA PRZY KTÓRYCH WIDNIEJE MAGICZNE SŁOWO: ZAKOŃCZONE....CZEKAM NA ZAKOŃCZENIA WSZYSTKICH OPOWIADAŃ BO OBAWIAM SIĘ,ŻE NIE WYTRZYMAM ZOSTAWIANEGO NAPIĘCIA:)

  OdpowiedzUsuń
 71. PROSZĘ UZUPEŁNIJ INDEKS OPOWIADAŃ...
  CZEKAM NA ZAKOŃCZENIE: "ON" ORAZ "POŻEGNANIE ZŁOŚNICY"

  OdpowiedzUsuń
 72. bardzo dziękuję za podpisanie opowiadań, w których udział biorą istoty paranormalne:)
  myślę, że to będzie duże ułatwienie, zwłaszcza dla twoich nowych czytelników:)
  zaczęłam czytać twój blog jakieś trzy miesiące temu i przeczytałam już chyba wszystkie zakończone opowiadania:)gratuluję stanu błogosławionego i muszę się pochwalić, że ja również jestem w ciąży i są to początki, więc wiem co masz na myśli mówiąc o mdłościach...niedługo będzie mnie czekało najprawdopodobniej zwolnienie lekarskie, więc mam nadzieję, że razem z twoim blogiem i tobą uda nam się to przetrwać:)
  życzę wszystkiego dobrego, dużo zdrowia oraz inspiracji do tworzenia:)
  pozdrawiam J.

  OdpowiedzUsuń
 73. Babeczko, będziesz kontynuowała opowiadanie "Kara"? Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 74. Babeczkooo :) Czy w najbliższym czasie możemy spodziewać się jakiegoś opowiadania z serii o demonach? Chociaż wszystkie Twoje opowiadania są świetne, te szczególnie przypadły mi do gustu.

  Zastanawiam się (i to od dłuższego czasu :P) czy gdzieś pojawi się jeszcze wątek Kayla i Tamary..? Być może to, czego oczekiwaliby czytelnicy, kłóci się z Twoją wizją tej historii, natomiast cały czas mam nadzieję, że w jakiś sposób skończy się to happy endem... :> - widziałam ten okropny napis "KONIEC" pod spodem opowiadania, pomimo tego, gdzieś tli się we mnie jeszcze jakaś iskierka ;))

  Będę Ci wdzięczna za jakąkolwiek informację na ten temat.

  Życzę Ci samych wspaniałości - prosto z centrum Poznania! ;))
  Karolina

  OdpowiedzUsuń
 75. Bardzo dziękuję za wszystkie opowiadania. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 76. Wow! Masz swojego bloga, ale super! :) Jesteś mega utalentowana i kurczę, tyle mam czytania, że aż oczy mi się cieszą! :D Super! :)
  Nie wiem... życzę Ci dużo weny, chociaż masz jej w nadmiarze, ale żeby było jeszcze więcej! :)
  Twój poziom pisania jest niesamowity, naprawdę :)
  Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 77. Uwielbiam Twoje opowiadania! Dopiero niedawno zaczęłam je czytać są super! Ale niektóre nie są zakończone np. "Nie umiem stąpać tak cicho ". Strasznie mi się spodobało i wciągneło mnie a tu klaps :( Ale i tak Uwielbiam Twoje dzieł!

  OdpowiedzUsuń
 78. Babeczko! Czy Ty nie tylko piszesz cudne opowiadania, ale i również tak pięknie rysujesz? :D

  OdpowiedzUsuń
 79. Błagam o kolejne części ON. Błagam!

  OdpowiedzUsuń
 80. Dlaczego pozmieniałaś niektóre zdjęcia/rysunki? I proszę odpowiedz, bo wiesz, że nie zawsze to robisz...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko cztery, akurat te, co mi się nie podobały :-)

   Usuń
 81. Chciałbym przeczytać " Cud ", " Ostatni raz " i " lodowe kwiaty ", ale link jest niedostępny. Tzn, ze owiadania jeszcze nie ma? :) Dopiero co znalazłam Twojego bloga i staram się przeczytać wszystkie Twoje opowiadania :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Owszem, tych jeszcze nie ma. Na razie musisz zadowolić się resztą :-)

   Usuń
 82. Kiedy doczekamy sie na dalsza czesc spadku?

  OdpowiedzUsuń
 83. Piszesz świetne opowiadania :) Masz talent!
  Życzę weny w dalszym pisaniu^^

  OdpowiedzUsuń
 84. Czy będzie kolejna część opowiadania "Kara"? Bardzo mnie zaciekawiło :)

  OdpowiedzUsuń
 85. Błagam cię nad życie, kocham kryminały a opowiadanie "On,, jest idealne. Moja ciekawość jest czasami ja wynaturzenie umysły i tym razem tak jest. Dlatego prosze błagam błagam błagam błagam błagam prosze napisz kontynuacje,bo ta ciekawość powoli zabije nas wszystkich i będziesz nas miała na sumieniu.

  OdpowiedzUsuń
 86. Wszystkie opowiadania znam już na pamięć bo jak nie ma nic nowego to powtórnie czytam te same, które mi się podobają ;) czekam na kontynuację On i Kara ;* pozdrawiam i życzę weny twórczej ;) wierna czytelniczka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja również czekam ;)

   Usuń
 87. Wiadomo kiedy kontynuacja on ?

  OdpowiedzUsuń
 88. Podbijam pytanie koleżanki wyżej. Kiedy i czy w ogóle będzie kolejna część On?

  OdpowiedzUsuń
 89. Cześć Babeczko! Tyle razy tu zaglądałam, że postanowiłam się w końcu przywitać :D Długo szukałam opowiadać o tematyce jaką ty nam przedstawiasz i na szczęście udało mi się Ciebie znaleźć! Uwielbiam Twoje opowiadania i mam nadzieję że będzie ich coraz więcej :D

  Wierna Czytelniczka

  OdpowiedzUsuń
 90. Anioł stróż i dżin to moje ulubione opowiadania z twojego bloga^^

  OdpowiedzUsuń
 91. Kiedy możemy oczekiwać Tysiąc odcieni bieli ? :D Pliskaaaa... Zainteresował mnie ten tekst :>

  OdpowiedzUsuń
 92. Kiedy dodasz ,, Tysiąc odcieni bieli,,. Bardzo mnie to zainteresowało

  OdpowiedzUsuń
 93. Gdzie mogę znaleźć opowiadanie On? Zainteresowało mnie i chce do niego wrócić, ale niestety nie mogę go znaleźć.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdzieś mi się zawieruszyło podczas porządkowania bloga. Postaram się to naprawić, chociaż ostrzegam, że nie jest napisane do końca i jeszcze trochę potrwa zanim będzie.

   Usuń
 94. Spod ciebie to powstanie, klamca i uwiklani the best! Najbardziej interesujacy mescy bohaterowie. Czekam z niecierpliwoscia na Nie umiem stapac tak cicho bo super sie zapowiads! Pomysl prosze Babeczko o kontynuacji :-)

  OdpowiedzUsuń
 95. Naprawdę świetne opowiadania, przyjemnie się je czyta :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 96. Babeczko,
  Dosyć niedawno odkryłam Twojego bloga ale dziś nie wyobrażam sobie porannej kawy bez Twoich opowiadań:)
  Staram się dawkować sobie tą przyjemność ale uwierz mi, że jest ciężko oderwać się od tych przenoszących w inną sferę opowiadań.
  Proszę Cię pisz jak najczęściej i jak najwięcej :)

  Pozdrawiam,
  Zachwycona czytelniczka :)

  OdpowiedzUsuń
 97. Ja jestem pod wrażeniem ilości treści jaką do tej pory spisałaś i nawet złożyłaś w kilka całości. Z pewnością wybiorę coś dla siebie i jedno na co mogłabym pomarudzić to brak opisów. Tak naprawdę u ciebie w spisie są tylko tytuły i linki do poszczególnych części, ale nie wiadomo o czym jest dane opowiadanie, więc jest to trochę takie trafianie na chybił-trafił.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hm... A tak się ostatnio zastanawiałam nad słowami kluczowymi chociażby. Tylko to masa pracy, a czas wolę przeznaczyć na pisanie ;-) Sama wiesz...
   Zacznij od Wygranej. Tak przynajmniej poleciłyby ci czytelniczki i czytelnicy :-D

   Usuń
 98. Cześć Babeczko, gdzie mogę znaleźć twoje opowiadanie On, zainteresowało mnie , dlatego zastanawiam się czy będziesz je kontynuowała??

  OdpowiedzUsuń
 99. Babeczko,już troche mineło odkąd odkryłam twojego bloga.Ostatnio chciałam wrócic do opowiadania ON,które już czytałam ale nie mogłam go znaleźć i mam takie pytanie gdzie mogę je znalezc ?

  OdpowiedzUsuń
 100. Na razie nie ma go w indeksie, bo nie jest skończone. Ale wbij w google babeczkarnia on i będziesz miała dostęp.

  OdpowiedzUsuń
 101. Jak zapisac sie na newseltter?

  OdpowiedzUsuń
 102. Kochana kiedy "on" ?

  OdpowiedzUsuń
 103. Babeczko kochana. Kiedy pojawią się kolejne części z serii,, On" albo,, Tysiąc odcieni bieli". My czytelniczki błagamy Cię. Usychamy z tęsknoty za nowymi częściami twych boskich opowiadań.

  OdpowiedzUsuń
 104. Mam pytanie, czy w jakimkolwiek opowiadaniu występuje wątek lesbijski?

  OdpowiedzUsuń
 105. Mam pytanie , co z opowiadaniem " On "? Jest nie skonczone :(

  OdpowiedzUsuń
 106. Babeczko, od bardzo dawna czekam już na dalszy ciąg opowiadania "Kara" i doczekać się nie mogę, bo zniknęło z indeksu :( Co się z nim stało? Bardzo mnie ono zainteresowało...

  OdpowiedzUsuń
 107. babeczko droga kochana, przyznam się szczerze ze mało co czytałam twoich opowiadan o demonach wampirach i innych stworach jednak wczoraj przeczytałam pechowa dziewczyne, tak sobie pomyslalam ze fajnie by było przeczytać dalsze losy bohaterow. oczywiście to tylko propozycja ale mam nadzieje ze ja rozpatrzysz :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zerknj na Do piekła i z powrotem :-)

   Usuń
 108. aha już wszystko kumam dzięki serdecznie :, a przy okazji zdrowych i wesołych swiat

  OdpowiedzUsuń
 109. Witam,
  Chcialam tylko podziękować za swietne opowiadania, ktore daja mi mozliwosc oderwania sie od codziennosci i przeniesienia w swiat wrecz magiczny :-)
  Piekne opowiadanie Walentynkowa opowiesc, jak dotąd moj faworyt :-)
  Cudnie Pani pisze, chetnie przeczytam wszystko! :-)

  Justyna

  Ps. Bloga znalazłam przez pokane.pl

  OdpowiedzUsuń
 110. A kiedy skończysz opowiadanie "On" świetnie się zapowiadało :)

  OdpowiedzUsuń