jeszcze więcej opowiadań

Po długim namyśle, postanowiłam połączyć pasję z możliwością zarabiania na niej. Jeśli komuś mało tego, co publikuję na blogu, zapraszam do skorzystania z oferty z płatną treścią. Publikowane tam opowiadania, również będą ukazywać się w częściach, w każdy poniedziałek miesiąca. Opłata jest wręcz symboliczna, a całość znajduje się na platformie sprzedajtreści. Oczywiście nie przerzucam się całościowo na sprzedaż, nadal będę dawała na blogu darmowe teksty, przynajmniej jeden kawałek na tydzień.  To proste, a wybór należy do was. 


Wszystko czego pragnę
Ponad pięćset lat spędzonych w stanie hibernacji. Obcy świat. Obca rzeczywistość. Obcy gatunek. Lecz jedno pozostaje niezmienne - pragnienie miłości. Jest takie samo jak zawsze, chociaż Amarę i Rehna więcej dzieli, niż łączy.

(część I) (część II) (część III) (część IV) (część V)
   
  
  

Tajemnica 
Tajemnicza leśniczówka i równie tajemniczy właściciel, budzą ciekawość oraz strach okolicznych mieszkańców. I nic dziwnego, bo jest on człowiekiem porywczym, opryskliwym, o którym krążą słuchy, że zabił swoją żonę.

(część I) (część II) (część III) (część IV)
(część V)  (część VI) (część VII) - zakończono
Tajemnica całość - kliknij tutaj!

  

Zbyt wiele twarzy 
Gdy Xaver otwiera drzwi i na progu widzi stojącą dziewczynę, nie wie jeszcze, że do jego życia zapukało przeznaczenie. Przeznaczenie ma na imię Laura, piękne, zielone oczy i całkiem niezłe ciało. I bardzo ciężko mu się oprzeć...

(część I) (część II) (część III) (część IV)
(część V) (część VI) - zakończono
Zbyt wiele twarzy całość - kliknij tutaj!  Uzurpator
Najpierw zabija jej rodzinę. Później przejmuje tron, a ją samą każe uwięzić w klasztorze. I po wielu latach zmusza do małżeństwa. Lecz nawet tak zapiekła nienawiść, jaką odczuwa Naija, ma szansę zmienić się w coś zupełnie innego.

(część I) (część II) (część III) (część IV) 
(część V) (część VI) (część VII) (część VIII) 
(część IX) (całość)

Opowieść wigilijna według babeczkarnia & mikakamaka

Opowieść wigilijna (całość)
Pałka (część I) (część II) (część III) (część IV) (część V) 
(część VI) 

2 komentarze:

  1. Czy wszystkie Twoje opowiadania będą dostępne w całości tak jak Tajemnica?

    OdpowiedzUsuń