jeszcze więcej opowiadań

Po długim namyśle, postanowiłam połączyć pasję z możliwością zarabiania na niej. Jeśli komuś mało tego, co publikuję na blogu, zapraszam do skorzystania z oferty z płatną treścią. Publikowane tam opowiadania, również będą ukazywać się w częściach, w każdy poniedziałek miesiąca. Opłata jest wręcz symboliczna, a całość znajduje się na platformie sprzedajtreści. Oczywiście nie przerzucam się całościowo na sprzedaż, nadal będę dawała na blogu darmowe teksty, przynajmniej jeden kawałek na tydzień.  To proste, a wybór należy do was. 

Obcy
(część I) (część II)


Transakcja 
Pewnego, bardzo pechowego dnia Iza spotyka mężczyznę swoich marzeń. Oboje nie wiedzą wówczas, że przekorny los szykuje im niespodziankę i wkrótce zawrą dziwną, oryginalną umowę.

(część I) (część II) (część III) (część IV) (część V) (część VI) (część VII) (część VIII) - zakończono
całość - kliknij tutaj!  

Płomień
Niewielka osada, na skraju której zamieszkał przybysz z obcego świata. Samotnik, odludek i niezwykle tajemniczy mężczyzna. Ktoś, kim straszono się przy ognisku, opowiadając sobie niestworzone historie. Jednak tylko Aydryn ma okazję się przekonać, ile w tym wszystkim było prawdy. 
całość - kliknij tutaj! (koszt 2,46 zł sms, 1,60 zł przelew)
Wszystko czego pragnę
Ponad pięćset lat spędzonych w stanie hibernacji. Obcy świat. Obca rzeczywistość. Obcy gatunek. Lecz jedno pozostaje niezmienne - pragnienie miłości. Jest takie samo jak zawsze, chociaż Amarę i Rehna więcej dzieli, niż łączy.

(część I) (część II) (część III) (część IV) (część V) 
(część VI) (część VII) - zakończono
Wszystko czego pragnę całość - kliknij tutaj!
   
  
  

Tajemnica 
Tajemnicza leśniczówka i równie tajemniczy właściciel, budzą ciekawość oraz strach okolicznych mieszkańców. I nic dziwnego, bo jest on człowiekiem porywczym, opryskliwym, o którym krążą słuchy, że zabił swoją żonę.

(część I) (część II) (część III) (część IV)
(część V)  (część VI) (część VII) - zakończono
Tajemnica całość - kliknij tutaj!

  

Zbyt wiele twarzy 
Gdy Xaver otwiera drzwi i na progu widzi stojącą dziewczynę, nie wie jeszcze, że do jego życia zapukało przeznaczenie. Przeznaczenie ma na imię Laura, piękne, zielone oczy i całkiem niezłe ciało. I bardzo ciężko mu się oprzeć...

(część I) (część II) (część III) (część IV)
(część V) (część VI) - zakończono
Zbyt wiele twarzy całość - kliknij tutaj!  Uzurpator
Najpierw zabija jej rodzinę. Później przejmuje tron, a ją samą każe uwięzić w klasztorze. I po wielu latach zmusza do małżeństwa. Lecz nawet tak zapiekła nienawiść, jaką odczuwa Naija, ma szansę zmienić się w coś zupełnie innego.

(część I) (część II) (część III) (część IV) 
(część V) (część VI) (część VII) (część VIII) 
(część IX) 
Uzurpator całość - kliknij tutaj!

Opowieść wigilijna według babeczkarnia & mikakamaka

Opowieść wigilijna (całość)

Pałka (część I) (część II) (część III) (część IV) 
(część V) (część VI) 


Pałka całość - kliknij tutaj!
Recydywista 
Szymon wychodzi po piętnastu latach odsiadki. Zgorzkniały, ponury, żądny zemsty. Nie ma innego celu w życiu, jak odwet na człowieku, przez którego trafił za kratki. Lecz jak to zwykle bywa, nie wszystko układa się tak, jak to sobie przez tyle lat planował.

(część I) (część II) (część III) (część IV) 
(część V) (część VI)
Recydywista całość - kliknij tutaj!