jeszcze więcej opowiadań

Po długim namyśle, postanowiłam połączyć pasję z możliwością zarabiania na niej. Jeśli komuś mało tego, co publikuję na blogu, zapraszam do skorzystania z oferty z płatną treścią. Publikowane tam opowiadania, również będą ukazywać się w częściach, w każdy poniedziałek miesiąca. Opłata jest wręcz symboliczna, a całość znajduje się na platformie sprzedajtreści. Oczywiście nie przerzucam się całościowo na sprzedaż, nadal będę dawała na blogu darmowe teksty, przynajmniej jeden kawałek na tydzień.  To proste, a wybór należy do was. 


Transakcja 
Pewnego, bardzo pechowego dnia Iza spotyka mężczyznę swoich marzeń. Oboje nie wiedzą wówczas, że przekorny los szykuje im niespodziankę i wkrótce zawrą dziwną, oryginalną umowę.

(część I) (część II) (część III) (część IV) (część V) (część VI) (część VII) (część VIII)  

Płomień
Niewielka osada, na skraju której zamieszkał przybysz z obcego świata. Samotnik, odludek i niezwykle tajemniczy mężczyzna. Ktoś, kim straszono się przy ognisku, opowiadając sobie niestworzone historie. Jednak tylko Aydryn ma okazję się przekonać, ile w tym wszystkim było prawdy. 
całość - kliknij tutaj! (koszt 2,46 zł sms, 1,60 zł przelew)
Wszystko czego pragnę
Ponad pięćset lat spędzonych w stanie hibernacji. Obcy świat. Obca rzeczywistość. Obcy gatunek. Lecz jedno pozostaje niezmienne - pragnienie miłości. Jest takie samo jak zawsze, chociaż Amarę i Rehna więcej dzieli, niż łączy.

(część I) (część II) (część III) (część IV) (część V) 
(część VI) (część VII) - zakończono
Wszystko czego pragnę całość - kliknij tutaj!
   
  
  

Tajemnica 
Tajemnicza leśniczówka i równie tajemniczy właściciel, budzą ciekawość oraz strach okolicznych mieszkańców. I nic dziwnego, bo jest on człowiekiem porywczym, opryskliwym, o którym krążą słuchy, że zabił swoją żonę.

(część I) (część II) (część III) (część IV)
(część V)  (część VI) (część VII) - zakończono
Tajemnica całość - kliknij tutaj!

  

Zbyt wiele twarzy 
Gdy Xaver otwiera drzwi i na progu widzi stojącą dziewczynę, nie wie jeszcze, że do jego życia zapukało przeznaczenie. Przeznaczenie ma na imię Laura, piękne, zielone oczy i całkiem niezłe ciało. I bardzo ciężko mu się oprzeć...

(część I) (część II) (część III) (część IV)
(część V) (część VI) - zakończono
Zbyt wiele twarzy całość - kliknij tutaj!  Uzurpator
Najpierw zabija jej rodzinę. Później przejmuje tron, a ją samą każe uwięzić w klasztorze. I po wielu latach zmusza do małżeństwa. Lecz nawet tak zapiekła nienawiść, jaką odczuwa Naija, ma szansę zmienić się w coś zupełnie innego.

(część I) (część II) (część III) (część IV) 
(część V) (część VI) (część VII) (część VIII) 
(część IX) 
Uzurpator całość - kliknij tutaj!

Opowieść wigilijna według babeczkarnia & mikakamaka

Opowieść wigilijna (całość)

Pałka (część I) (część II) (część III) (część IV) 
(część V) (część VI) 


Pałka całość - kliknij tutaj!
Recydywista 
Szymon wychodzi po piętnastu latach odsiadki. Zgorzkniały, ponury, żądny zemsty. Nie ma innego celu w życiu, jak odwet na człowieku, przez którego trafił za kratki. Lecz jak to zwykle bywa, nie wszystko układa się tak, jak to sobie przez tyle lat planował.

(część I) (część II) (część III) (część IV) 
(część V) (część VI)
Recydywista całość - kliknij tutaj!

  


14 komentarzy:

 1. Czy wszystkie Twoje opowiadania będą dostępne w całości tak jak Tajemnica?

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam,
  Jest problem z dostępem do treści płatnych czy to jest ogólna awaria czy tylko ja mam z tym problem ? poniżej cytuje cóż to mi się pojawia:
  " Podczas łączenia z serwerem ssl.dotpay.pl wystąpił błąd. Nieprawidłowy certyfikat podpisywania OCSP w odpowiedzi OCSP. Kod błędu: SEC_ERROR_OCSP_INVALID_SIGNING_CERT"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teraz nie mogę, ale za godzinkę położę dzieciaki spać i napisze bezpośrednio do administratora strony. Na pewno coś się poradzi :-)

   Usuń
  2. Oki, już wiem co się stało. Brak certyfikatu bezpieczeństwa strony. Nie wiem dlaczego, bo zawsze był. Czekam na odpowiedź administratora
   :(

   Usuń
 3. Czy za każdą częśc muszę zapłacić osobno? Kupiłam pierwsza część uzurpatora i nie mogę już tym kodem otworzyć kolejnej części:(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, są dwie możliwości, albo kupno każdej części z osobna, albo całości. Najbardziej opłaca się kupno całości przelewem. Ale na razie proszę wstrzymaj się z jakimikolwiek zakupami, bo trzeba to wyjaśnić, co zaszło.

   Usuń
 4. Wszystko działa. Dotpay miał małe problemy, ale już wszystko jest dobrze. Sprawdziłam osobiście, przeszedł mi i przelew, i eska. Można kupować :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi niestety dalej nie działa :-( przy próbie wykupienia całości tekstu "Zbyt wiele twarzy " dalej ten sam komunikat:
   Podczas łączenia z serwerem ssl.dotpay.pl wystąpił błąd. Nieprawidłowy certyfikat podpisywania OCSP w odpowiedzi OCSP. Kod błędu: SEC_ERROR_OCSP_INVALID_SIGNING_CERT"

   Usuń
  2. To może spróbuj z innej przeglądarki albo zresetuj ciasteczka? Zwłaszcza to drugie może pomóc.

   Usuń
 5. Mam problem z opowiadaniem recydywista. Kupiłam kod SMS! I mam taki komunikat Not Found

  The requested URL /sprawdz.php was not found on this server.

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy płatność SMSem została całkowicie wyłączona?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Znowu nie działa... Normalnie, wkurzające. Zaraz wszystko sprawdzę.

   Usuń
 7. Droga B. Nadal nie ma podanego numeru, na który można byłoby wysłać sms :(

  OdpowiedzUsuń